Phaedra (én haar OYO Bar) rijdt elektrisch met Batt

Phaedra is inwoner van Sint-Martens-Latem én trotse eigenaar van OYO Bar in Gent. Het gemeentelijk magazine liet aan het woord over haar ervaringen met het autodeelsysteem.

Phaedra: “Mijn BattMobility-verhaal start in 2018. Ik had toen een wagen nodig voor catering opdrachten, maar ik wilde geen bedrijfswagen aanschaffen. Ik koos toen voor de formule ‘BattFan‘, om de wagen af en toe te kunnen gebruiken op de momenten dat ik het nodig had. Dat het elektrische en dus milieuvriendelijke wagens betreft, is voor mij zeker een plus. Dat heeft mij over de streep gehaald.”

BattMax Lease formule: tot 50% goedkoper

“Intussen woon ik in Sint-Martens-Latem, op een grotere afstand van Gent dan voorheen, waardoor ik vaker de wagen nodig heb. Ik schakelde over naar de formule BattMax, de leasingformule, zodat de wagen door anderen kan gebruikt worden als ik hem niet nodig heb. Hierdoor verdien ik een deel van de kosten terug.”

Elektrische lease van de Peugeot e208 bij BattMobility GentSlimme app

“Ik vind het een enorm voordeel dat je je geen zorgen moet maken over de verzekering of het onderhoud, en dat je geen onvoorziene kosten hebt. De app is bovendien zeer gebruiksvriendelijk om ritten te reserveren. Ik merk dat ik mijn verplaatsingen slimmer inplan. Zo kan ik ook de kosten drukken.”

“Momenteel staat mijn wagen nog in Gent in het kader van mijn zaak, maar ik ben heel blij dat BattMobility nu ook naar Sint-Martens-Latem komt. Ik stel ook vast dat de standplaatsen goed verspreid zijn in de gemeente, mét publieke laadpalen voor andere elektrische wagens.”

Elektrisch leasen? Vast iets voor u.

Rijdt u niet elke dag met de wagen? Of wordt uw tweede gezinswagen slechts af en toe gebruikt? Of wil u zich bewust meer met de fiets verplaatsen, maar heeft u soms toch een auto nodig? Dan kan een elektrische lease bij Batt voor u een handige en voordelige oplossing zijn.

Via het autodeelsysteem beschikt u in uw eigen buurt over een EIGEN comfortabele en goed onderhouden lease-wagen. Bovendien draagt u zo bij aan een duurzamere mobiliteit. En gelukkig kiezen steeds meet lokale besturen bewust voor elektrische wagens.

Meer informatie

De drie infosessies zijn intussen achter de rug, maar uiteraard kan u nog steeds terecht bij het lokaal bestuur van Sint-Martens-Latme én bij ons (BattMobility) voor meer informatie.

www.battmobility.be/sint-martens-latem
www.battmobility.be/offerte – vraag een offerte aan

Deel dit bericht

Vacature: project lead developer (m/v/x) FTE Battmobility gent developer

Vacature: project lead developer (m/v/x) FTE

VACATURE – Als pionier op het gebied van duurzame elektrische mobiliteit is Batt op zoek naar een getalenteerde en enthousiaste Lead C# Web Developer met expertise in frontend JavaScript-frameworks zoals Angular en een bewezen staat van dienst in het opbouwen van webportalen en het leiden van teams. Een soort van superheld dus. Als Lead C#…

Duurzaam digitaal met de groenste hostingpartner Battmobility

Duurzaam digitaal met de groenste hostingpartner

Battmobility is recent overgeschakeld op een hostingprovider bij het meest milieuvriendelijke serverpark in de Benelux. Wij beseffen maar al te goed dat hosting een sector is die, als het ongecontroleerd blijft groeien, potentieel net zo vervuilend kan worden als de luchtvaart. Daarom hechten wij bijzonder veel waarde aan het ondersteunen van een hostingpartner die zich…

kia EV6 lease elektrisch met Battmobility Battpro

De voordelen van gedeelde elektrische mobiliteit voor bedrijven

In de snel evoluerende wereld van zakelijke mobiliteit worden bedrijven voortdurend geconfronteerd met nieuwe uitdagingen én kansen. Een van de meest opvallende veranderingen van de afgelopen jaren is de opkomst van (gedeelde) elektrische mobiliteit. En zeker nu: sinds 1 juli gelden de fiscale voordelen van hybride niet langer. Steeds meer bedrijven omarmen deze duurzame én…

vacature account manager BattMobility

Vacature: Account manager

Join Battmobility als Accountmanager en versterk ons geweldige team! Battmobility is op zoek naar een krak in klantenrelaties. Ben jij iemand die uitblinkt in het onderhandelen en het bijeenbrengen van verschillende partijen? Heb je een uitgebreid netwerk bij grote bedrijven, projectontwikkelaars of overheidsinstanties? Kun je gestructureerd werken en orde scheppen in chaos?  Dan ben jij…

Vacature: Customer Success Manager

Vacature: Customer Success Manager

Join Battmobility als Customer Success Manager en versterk ons geweldige team! Battmobility is op zoek naar een sociaal beest om ons team te versterken. Ben jij iemand met natuurlijk charisma en een vlotte babbel? Ben je goed in bruggen bouwen en ken je Gent als je broekzak? Kan je planmatig werken en orde in de…

Elektrische stockwagens bij BattMobiity gent - in stock: peugeot, jeep, hyundai, fiat, volvo, volkswagen

Ontdek onze snel leverbare elektrische wagens in stock

Bij Battmobility hebben we goed nieuws voor iedereen die op zoek is naar een elektrische wagen. Deze maand is het stockmaand bij Batt, wat betekent dat we meer dan 7 modellen direct leverbaar hebben.  Waarom zijn stockwagens zo bijzonder, hoor ik u denken? Wel, we zullen het uitleggen. Stockmaand bij Batt: geen wachttijden Een van…

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Elektrisch rijden en elektrische auto’s winnen wereldwijd steeds meer aan populariteit. Hoewel velen de voordelen en noodzaak van elektrische voertuigen erkennen, zijn er nog steeds mensen die sceptisch staan tegenover deze technologie. 8 misverstanden weerlegd Dit artikel richt zich op het voeren van een effectief gesprek met ‘tegenstanders’ of sceptici van elektrisch rijden en het…

Ken Ackermans Sales en events manager bij autodelen elektrisch BattMobility

Nieuw in ons team: Ken

Sinds vorige week is ons team één straffe Batt’er rijker. Ken Ackermans – Batt gebruiker van het eerste uur – komt ons Sales-team versterken (als sales & project coördinator). Met het groeiend aantal aanvragen voor BattMax.Lease (lease een elektrische wagen en deel deze wanneer je hem niet nodig hebt) door bedrijven en particulieren, was de…

charter_huren_en_delen_greendeal_battmobility_vlaio

BattMobility ondertekent Green Deal Charter ‘Huren en Delen’

Gedeeld gebruik is één van de oplossingen om overconsumptie en overproductie tegen te gaan. Daarom zetten WijDelen vzw en Vlaanderen Circulair hun schouders onder een veldverkenning voor een Green Deal Huren en Delen. Samen willen we ontdekken welke behoeften en kansen er zijn voor huren en delen in Vlaanderen. Dit zowel voor professionelen als particulieren.…

vacature medewerker street team Battmobility Gent autodelen lease elektrisch

Medewerker Street Team (FT)

BattMobility is op zoek naar een voltijds medewerker (m/v/x) om ons Street Team te versterken. Taken wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot Start: Juli of Augustus…