Ontdek onze snel leverbare elektrische wagens in stock

Bij Battmobility hebben we goed nieuws voor iedereen die op zoek is naar een elektrische wagen. Deze maand is het stockmaand bij Batt, wat betekent dat we meer dan 7 modellen direct leverbaar hebben. 

Waarom zijn stockwagens zo bijzonder, hoor ik u denken? Wel, we zullen het uitleggen.

Stockmaand bij Batt: geen wachttijden

Een van de grootste uitdagingen bij het aanschaffen of leasen van een elektrische wagen is de levertijd. Vaak moeten mensen maanden of zelfs meer dan een jaar wachten voordat ze hun nieuwe auto kunnen ontvangen. Maar bij Batt is dat nu niet het geval. Onze stockwagens zijn direct beschikbaar, wat betekent dat je geen lange wachttijden hebt en snel de weg op kunt.

Bovendien zijn bepaalde modellen erg gegeerd, en het kan moeilijk zijn om ze te bemachtigen. Maar dankzij onze stockmaand hebben we deze populaire modellen op voorraad. Je hebt nu de kans om de wagen van je dromen te leasen zonder dat je je zorgen hoeft te maken over beschikbaarheid of lange wachttijden.

Maar dat is niet alles. Bij Batt bieden we ook een unieke “Binnen de 14 dagen op weg garantie”. Dit betekent dat je binnen twee weken na het leasen van je wagen gegarandeerd op de weg zult zijn. We begrijpen dat je niet kunt wachten om de voordelen van elektrisch rijden te ervaren, en daarom zorgen we ervoor dat je snel kunt starten.

En dan de prijs…

elektrisch autodelen deelmobiliteit gent battmobility goedkoopste lease

Lease een elektrische wagen naar keuze – onmiddellijk leverbaar

Bij Battmobility staan we bekend om onze voordelige tarieven, en tijdens de stockmaand zijn ze nog beter dan ooit tevoren.

Jij kiest én least een elektrische wagen naar keuze en bepaalt ook wanneer je de wagen niet nodig hebt.

Zo heb je volledige controle over je lease factuur en kun je de kosten verder laten dalen.

 

Benieuwd welke stockwagens er beschikbaar zijn?

Hier zijn de 7 modellen die momenteel direct leverbaar zijn:

  1. Hyundai Ioniq 5
  2. Fiat 500e 
  3. Volkswagen ID.Buzz
  4. Volkswagen ID.3
  5. Jeep Avenger (auto van het jaar 2023)
  6. BYD Atto 3
  7. Volvo C40

Ontdek nu alle beschikbare stockwagens en grijp deze unieke kans om snel en voordelig elektrisch te rijden. Wees er snel bij, want deze modellen zijn erg gewild en kunnen snel uitverkocht zijn.

Battmobility maakt elektrisch rijden betaalbaar én gemakkelijk. Kies voor Batt en stap vandaag nog in een van onze stockwagens!

 

Vacature: project lead developer (m/v/x) FTE Battmobility gent developer

Vacature: project lead developer (m/v/x) FTE

VACATURE – Als pionier op het gebied van duurzame elektrische mobiliteit is Batt op zoek naar een getalenteerde en enthousiaste Lead C# Web Developer met expertise in frontend JavaScript-frameworks zoals Angular en een bewezen staat van dienst in het opbouwen van webportalen en het leiden van teams. Een soort van superheld dus. Als Lead C#…

Duurzaam digitaal met de groenste hostingpartner Battmobility

Duurzaam digitaal met de groenste hostingpartner

Battmobility is recent overgeschakeld op een hostingprovider bij het meest milieuvriendelijke serverpark in de Benelux. Wij beseffen maar al te goed dat hosting een sector is die, als het ongecontroleerd blijft groeien, potentieel net zo vervuilend kan worden als de luchtvaart. Daarom hechten wij bijzonder veel waarde aan het ondersteunen van een hostingpartner die zich…

kia EV6 lease elektrisch met Battmobility Battpro

De voordelen van gedeelde elektrische mobiliteit voor bedrijven

In de snel evoluerende wereld van zakelijke mobiliteit worden bedrijven voortdurend geconfronteerd met nieuwe uitdagingen én kansen. Een van de meest opvallende veranderingen van de afgelopen jaren is de opkomst van (gedeelde) elektrische mobiliteit. En zeker nu: sinds 1 juli gelden de fiscale voordelen van hybride niet langer. Steeds meer bedrijven omarmen deze duurzame én…

vacature account manager BattMobility

Vacature: Account manager

Join Battmobility als Accountmanager en versterk ons geweldige team! Battmobility is op zoek naar een krak in klantenrelaties. Ben jij iemand die uitblinkt in het onderhandelen en het bijeenbrengen van verschillende partijen? Heb je een uitgebreid netwerk bij grote bedrijven, projectontwikkelaars of overheidsinstanties? Kun je gestructureerd werken en orde scheppen in chaos?  Dan ben jij…

Vacature: Customer Success Manager

Vacature: Customer Success Manager

Join Battmobility als Customer Success Manager en versterk ons geweldige team! Battmobility is op zoek naar een sociaal beest om ons team te versterken. Ben jij iemand met natuurlijk charisma en een vlotte babbel? Ben je goed in bruggen bouwen en ken je Gent als je broekzak? Kan je planmatig werken en orde in de…

Phaedra van OYO bar leaset een elektrische wagen bij BattMobility en deelt deze in Gent én Sint-Martens-Latem

Phaedra (én haar OYO Bar) rijdt elektrisch met Batt

Phaedra is inwoner van Sint-Martens-Latem én trotse eigenaar van OYO Bar in Gent. Het gemeentelijk magazine liet aan het woord over haar ervaringen met het autodeelsysteem. Phaedra: “Mijn BattMobility-verhaal start in 2018. Ik had toen een wagen nodig voor catering opdrachten, maar ik wilde geen bedrijfswagen aanschaffen. Ik koos toen voor de formule ‘BattFan‘, om…

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Elektrisch rijden en elektrische auto’s winnen wereldwijd steeds meer aan populariteit. Hoewel velen de voordelen en noodzaak van elektrische voertuigen erkennen, zijn er nog steeds mensen die sceptisch staan tegenover deze technologie. 8 misverstanden weerlegd Dit artikel richt zich op het voeren van een effectief gesprek met ‘tegenstanders’ of sceptici van elektrisch rijden en het…

Ken Ackermans Sales en events manager bij autodelen elektrisch BattMobility

Nieuw in ons team: Ken

Sinds vorige week is ons team één straffe Batt’er rijker. Ken Ackermans – Batt gebruiker van het eerste uur – komt ons Sales-team versterken (als sales & project coördinator). Met het groeiend aantal aanvragen voor BattMax.Lease (lease een elektrische wagen en deel deze wanneer je hem niet nodig hebt) door bedrijven en particulieren, was de…

charter_huren_en_delen_greendeal_battmobility_vlaio

BattMobility ondertekent Green Deal Charter ‘Huren en Delen’

Gedeeld gebruik is één van de oplossingen om overconsumptie en overproductie tegen te gaan. Daarom zetten WijDelen vzw en Vlaanderen Circulair hun schouders onder een veldverkenning voor een Green Deal Huren en Delen. Samen willen we ontdekken welke behoeften en kansen er zijn voor huren en delen in Vlaanderen. Dit zowel voor professionelen als particulieren.…

vacature medewerker street team Battmobility Gent autodelen lease elektrisch

Medewerker Street Team (FT)

BattMobility is op zoek naar een voltijds medewerker (m/v/x) om ons Street Team te versterken. Taken wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot Start: Juli of Augustus…