Blue Lines vertaalt elektrisch rijden naar BattMobility

Vertaalbureau van de bovenste schuifBlue Lines – vervoegde zich deze week bij de olijke Batt-bende. Met haar gloednieuwe uitvalsbasis op het Kompasplein aan DOK Noord in Gent, is ze een welkome aanvulling op de wagens van Batt in de Dampoort wijk.

“Wie me kent”, steekt oprichter van Blue Lines Stef Van De Gehuchte van wal, “zal misschien verbaasd opkijken. Een auto voor de deur? En mijn auto dan nog?”

Wel, dit is niet zomaar een auto. Niet zomaar zijn auto. Het is een (elektrische) deelauto van Batt!

WaaromBlue Lines en Batt?

Dat blijkt een no-brainer voor Stef:  “Omdat de gemiddelde auto 90% van de tijd stilstaat. Absurd hoeveel publieke ruimte we zo opgeven. Ruimte die we terug kunnen geven aan bewoners in de vorm van straatmeubilair, bomen, fietsrekken, plantenbakken, speelhuisjes voor kindjes, … ❤️?? Leefstraten, quoi.”

Stef: “Allemaal haalbaar dankzij de deelauto, want één deelauto vervangt al snel vier à vijf auto’s. Meer nog, hoe meer gebruikers, hoe meer (vooral stilstaande) auto’s elke deelauto vervangt.”  #winwin

Waarom een deelauto? We lijsten het nog even voor je op 😉

✅ bewuster van je autogebruik => je kiest sneller voor alternatieven

✅ bewuster van kost autorijden => je kiest sneller voor alternatieven

✅ overal (in Gent toch) gratis parkeren ??

✅ minder auto’s = veiliger voor fietsers, voetgangers, kinderen

✅ minder auto’s in het verkeer => beter voor gezondheid en milieu ??

✅ minder inname publieke ruimte => ??

✅ goedkoper, want je betaalt enkel voor je gebruik ?


Waarom een elektrische deelauto?

✅ 0 gram CO2-uitstoot => beter voor klimaat en luchtwegen ?

✅ veel minder fijn stof

✅ nagenoeg geruisloos, dus beter voor mens en natuur

✅ LEZ proof baby ?

✅ goedkoper in onderhoud ?

✅ elektriciteit is (veel) goedkoper dan fossiele brandstoffen ?

✅ EV’s helpen stroomnetwerk balanceren (= rijdende batterijen)

✅ telematica houdt het gebruik van de wagen automatisch bij

 

Elektrisch leasen of autodelen in Gent voor bedrijven en gezinnen

Dus ja…

Kortom, de Audi Q4 e-tron van Blue Lines is geen gewone auto, maar een beetje een deel van de oplossing. Klimaat, mobiliteit en mens zijn er sowieso bij gebaat. “En dankzij de dummy-proof oplossing van BattMobility kan ik op beide oren slapen. Nu jij nog.” Dixit Stef.

Praktisch

Vanaf eind juni vind je deze ‘Battmobiel’ aan het Kompasplein 19, dat is aan het opvallende rode torengebouw op de Nieuwe Dokken. En psst… de AUDI Q4 e-tron Sportback heeft een autonomie van 534 km. Dat verdient een hashtag. #peaceofmind

Elektrisch leasen of autodelen in Gent voor bedrijven en gezinnen

Deel dit bericht

Elektrische stockwagens bij BattMobiity gent - in stock: peugeot, jeep, hyundai, fiat, volvo, volkswagen

Ontdek onze snel leverbare elektrische wagens in stock

Bij Battmobility hebben we goed nieuws voor iedereen die op zoek is naar een elektrische wagen. Deze maand is het stockmaand bij Batt, wat betekent dat we meer dan 7 modellen direct leverbaar hebben.  Waarom zijn stockwagens zo bijzonder, hoor ik u denken? Wel, we zullen het uitleggen. Stockmaand bij Batt: geen wachttijden Een van…

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Elektrisch rijden en elektrische auto’s winnen wereldwijd steeds meer aan populariteit. Hoewel velen de voordelen en noodzaak van elektrische voertuigen erkennen, zijn er nog steeds mensen die sceptisch staan tegenover deze technologie. 8 misverstanden weerlegd Dit artikel richt zich op het voeren van een effectief gesprek met ‘tegenstanders’ of sceptici van elektrisch rijden en het…

Ken Ackermans Sales en events manager bij autodelen elektrisch BattMobility

Nieuw in ons team: Ken

Sinds vorige week is ons team één straffe Batt’er rijker. Ken Ackermans – Batt gebruiker van het eerste uur – komt ons Sales-team versterken (als sales & project coördinator). Met het groeiend aantal aanvragen voor BattMax.Lease (lease een elektrische wagen en deel deze wanneer je hem niet nodig hebt) door bedrijven en particulieren, was de…

charter_huren_en_delen_greendeal_battmobility_vlaio

BattMobility ondertekent Green Deal Charter ‘Huren en Delen’

Gedeeld gebruik is één van de oplossingen om overconsumptie en overproductie tegen te gaan. Daarom zetten WijDelen vzw en Vlaanderen Circulair hun schouders onder een veldverkenning voor een Green Deal Huren en Delen. Samen willen we ontdekken welke behoeften en kansen er zijn voor huren en delen in Vlaanderen. Dit zowel voor professionelen als particulieren.…

vacature medewerker street team Battmobility Gent autodelen lease elektrisch

Medewerker Street Team (FT)

BattMobility is op zoek naar een voltijds medewerker (m/v/x) om ons Street Team te versterken. Taken wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot Start: Juli of Augustus…

studentenjob bij Battmobility streetteam onderhoud wassen auto's

Studentenjob – Street Team BattMobility (zomer)

BattMobility is op zoek naar één of meerdere studenten om ons Street Team te versterken. Taken (studentenjob) wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot. Periode: Juli,…

5 tips om beter te laden met een elektrische wagen met Battmobility

Hoe moet ik laden? Hou rekening met deze 5 tips

Laden aan laadpalen is een belangrijk onderdeel van elektrisch rijden. Met deze 5 richtlijnen ben je meteen mee én kom je nooit (meer) in de problemen. Ook voorkom je zo ergernis bij andere gebruikers. 1. Laden is verplicht Het is belangrijk (en verplicht) dat je op de vaste standplaats gaat laden na je reservatie. Zo…

De beste batterij voor een elektrische auto: groot of klein?

De beste batterij voor een elektrische auto: groot of klein?

Wanneer je op zoek bent naar een elektrische auto, kan de grootte van de batterij een belangrijke factor zijn in je keuze. Hoewel het misschien logisch lijkt om te kiezen voor een model met een grotere batterij, is dit niet altijd de beste optie. CO2-voetafdruk van de batterij Een belangrijk aspect om te overwegen bij…

Infoavond Battmobility elektrisch autodelen en leasen - Gent en Sint-amandsberg

Infoavond elektrisch autodelen en leasen in Sint Amandsberg (23/3/23)

Op donderdag 23 maart 2023 (Sint-Amandsberg) organiseert BattMobility een infoavond over elektrische deelmobiliteit. Tijdens de infosessie maak je kennis met: De formules van Battmobility De voordelen van autodelen De voordelen van elektrische rijden De mogelijkheden tot goedkoop leasen van een elektrische wagen De deelwagens in Drongen (en omstreken) Er is ruim mogelijkheid tot vragen en tot de…

infoavond elektrisch autodelen gent drongen mariakerke battmobility - elektrische wagen leasen

Infoavond elektrisch autodelen en leasen in Drongen (9/2/23)

Op donderdag 9 februari 2023 (Drongen) organiseert BattMobility een infoavond over elektrische deelmobiliteit. Tijdens de infosessie maak je kennis met: De formules van Battmobility De voordelen van autodelen De voordelen van elektrische rijden De mogelijkheden tot goedkoop leasen van een elektrische wagen De deelwagens in Drongen (en omstreken) Er is ruim mogelijkheid tot vragen en tot de aanvraag…