Duurzaam digitaal met de groenste hostingpartner

Battmobility is recent overgeschakeld op een hostingprovider bij het meest milieuvriendelijke serverpark in de Benelux. Wij beseffen maar al te goed dat hosting een sector is die, als het ongecontroleerd blijft groeien, potentieel net zo vervuilend kan worden als de luchtvaart.

Daarom hechten wij bijzonder veel waarde aan het ondersteunen van een hostingpartner die zich actief inzet voor duurzaamheid en het verminderen van de ecologische impact van dataverwerking. Kudos Xolution!

Waarom is hosting vervuilend?

Hosting kan aanzienlijke negatieve gevolgen hebben voor het milieu. Datacenters, de motor achter het internet, zijn vaak enorme energieverslinders. Ze verbruiken massale hoeveelheden elektriciteit om servers, koelsystemen en andere infrastructuur draaiende te houden. Deze energie wordt vaak opgewekt uit fossiele brandstoffen, wat leidt tot aanzienlijke CO2-uitstoot en bijdraagt aan klimaatverandering.

Daarnaast genereren datacenters veel warmte als bijproduct, wat vaak wordt verspild in plaats van nuttig te worden gebruikt. Dit leidt tot een inefficiënt gebruik van middelen en draagt bij aan oververhitting van onze planeet.

De noodzaak van een ecologische hostingprovider

Duurzaam digitaal met de groenste hostingpartner BattmobilityDe keuze voor een groene hostingprovider is cruciaal om deze problemen aan te pakken. Bij Battmobility nemen we onze verantwoordelijkheid serieus. Daarom hosten we onze websites bij een datacenter dat niet alleen het BREEAM Excellent-certificaat draagt, maar ook actief investeert in duurzaamheid.

Onze hostingpartner draait op 100% groene energie en beschikt zelfs over een zonnepark om hernieuwbare energie te genereren. Het datacenter hergebruikt de warmte die vrijkomt bij het draaien van servers, waardoor verspilling wordt geminimaliseerd (concept van een warmtenet).

Met deze keuze ondersteunen wij niet alleen een groenere toekomst, maar dragen we ook bij aan de wereldwijde inspanningen om de klimaatverandering te bestrijden. Wij geloven dat groene hosting niet alleen een verantwoorde keuze is, maar ook een noodzakelijke stap in de richting van een duurzamere digitale toekomst.

Privacy en Veiligheid Gewaarborgd

Bij Battmobility zijn we ons er ook van bewust dat privacy en gegevensbeveiliging van het grootste belang zijn voor onze gebruikers. Onze hostingpartner voldoet aan de hoogste normen voor informatiebeveiliging, waaronder NEN7510:2017, ISO27001:2013 en ISO9001:2015. Dit garandeert dat uw gegevens altijd veilig, beschikbaar en vertrouwelijk worden behandeld.

Bij Battmobility gaat onze toewijding verder dan alleen wat ‘groen hosten’. We streven naar een duurzamere en ethisch verantwoorde online wereld. Maar dat doen we met ons eigen producten: elektrische gedeelde mobiliteit voor bedrijven en particulieren.

Deel dit bericht

Geplaatst in ,
Vacature: project lead developer (m/v/x) FTE Battmobility gent developer

Vacature: project lead developer (m/v/x) FTE

VACATURE – Als pionier op het gebied van duurzame elektrische mobiliteit is Batt op zoek naar een getalenteerde en enthousiaste Lead C# Web Developer met expertise in frontend JavaScript-frameworks zoals Angular en een bewezen staat van dienst in het opbouwen van webportalen en het leiden van teams. Een soort van superheld dus. Als Lead C#…

kia EV6 lease elektrisch met Battmobility Battpro

De voordelen van gedeelde elektrische mobiliteit voor bedrijven

In de snel evoluerende wereld van zakelijke mobiliteit worden bedrijven voortdurend geconfronteerd met nieuwe uitdagingen én kansen. Een van de meest opvallende veranderingen van de afgelopen jaren is de opkomst van (gedeelde) elektrische mobiliteit. En zeker nu: sinds 1 juli gelden de fiscale voordelen van hybride niet langer. Steeds meer bedrijven omarmen deze duurzame én…

vacature account manager BattMobility

Vacature: Account manager

Join Battmobility als Accountmanager en versterk ons geweldige team! Battmobility is op zoek naar een krak in klantenrelaties. Ben jij iemand die uitblinkt in het onderhandelen en het bijeenbrengen van verschillende partijen? Heb je een uitgebreid netwerk bij grote bedrijven, projectontwikkelaars of overheidsinstanties? Kun je gestructureerd werken en orde scheppen in chaos?  Dan ben jij…

Vacature: Customer Success Manager

Vacature: Customer Success Manager

Join Battmobility als Customer Success Manager en versterk ons geweldige team! Battmobility is op zoek naar een sociaal beest om ons team te versterken. Ben jij iemand met natuurlijk charisma en een vlotte babbel? Ben je goed in bruggen bouwen en ken je Gent als je broekzak? Kan je planmatig werken en orde in de…

Phaedra van OYO bar leaset een elektrische wagen bij BattMobility en deelt deze in Gent én Sint-Martens-Latem

Phaedra (én haar OYO Bar) rijdt elektrisch met Batt

Phaedra is inwoner van Sint-Martens-Latem én trotse eigenaar van OYO Bar in Gent. Het gemeentelijk magazine liet aan het woord over haar ervaringen met het autodeelsysteem. Phaedra: “Mijn BattMobility-verhaal start in 2018. Ik had toen een wagen nodig voor catering opdrachten, maar ik wilde geen bedrijfswagen aanschaffen. Ik koos toen voor de formule ‘BattFan‘, om…

Elektrische stockwagens bij BattMobiity gent - in stock: peugeot, jeep, hyundai, fiat, volvo, volkswagen

Ontdek onze snel leverbare elektrische wagens in stock

Bij Battmobility hebben we goed nieuws voor iedereen die op zoek is naar een elektrische wagen. Deze maand is het stockmaand bij Batt, wat betekent dat we meer dan 7 modellen direct leverbaar hebben.  Waarom zijn stockwagens zo bijzonder, hoor ik u denken? Wel, we zullen het uitleggen. Stockmaand bij Batt: geen wachttijden Een van…

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Elektrisch rijden en elektrische auto’s winnen wereldwijd steeds meer aan populariteit. Hoewel velen de voordelen en noodzaak van elektrische voertuigen erkennen, zijn er nog steeds mensen die sceptisch staan tegenover deze technologie. 8 misverstanden weerlegd Dit artikel richt zich op het voeren van een effectief gesprek met ‘tegenstanders’ of sceptici van elektrisch rijden en het…

Ken Ackermans Sales en events manager bij autodelen elektrisch BattMobility

Nieuw in ons team: Ken

Sinds vorige week is ons team één straffe Batt’er rijker. Ken Ackermans – Batt gebruiker van het eerste uur – komt ons Sales-team versterken (als sales & project coördinator). Met het groeiend aantal aanvragen voor BattMax.Lease (lease een elektrische wagen en deel deze wanneer je hem niet nodig hebt) door bedrijven en particulieren, was de…

charter_huren_en_delen_greendeal_battmobility_vlaio

BattMobility ondertekent Green Deal Charter ‘Huren en Delen’

Gedeeld gebruik is één van de oplossingen om overconsumptie en overproductie tegen te gaan. Daarom zetten WijDelen vzw en Vlaanderen Circulair hun schouders onder een veldverkenning voor een Green Deal Huren en Delen. Samen willen we ontdekken welke behoeften en kansen er zijn voor huren en delen in Vlaanderen. Dit zowel voor professionelen als particulieren.…

vacature medewerker street team Battmobility Gent autodelen lease elektrisch

Medewerker Street Team (FT)

BattMobility is op zoek naar een voltijds medewerker (m/v/x) om ons Street Team te versterken. Taken wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot Start: Juli of Augustus…