Autovrije zondag in Gent op zondag 18 september

Op 18 september is het weer Autovrije Zondag in Gent. Uiteraard verdient autodelen daar ook een plaats. Stad Gent voorziet de hele F. Rooseveltlaan voor duurzame mobiliteit: fietshandelaars, deelfietsaanbieders en autodeelaanbieders tekenen present. BattMobility is er natuurlijk ook bij. In stijl. (meer verklappen we niet!)

Trek je wandelschoenen aan, pomp je banden op, pak je stelten vast. Zing mee met de grootste sterren, eet een lekkere en gezonde hap, ontdek de knotsgekke Zoefers met hun historische verhalen en beweeg jezelf een dag lang autovrij!

Praktisch

  • Zondag 18 september 2022 van 10 tot 18 uur
  • Het gebied binnen R40 is autovrij, eventzone: Koning Albertpark (park aan de Zuid)
  • De Batt Tent vind je aan het begin van de F. Rooseveltlaan.

autovrije zondag 2022 met Battmobility

Hoe er geraken?

Tijdens Gent Autovrij is de binnenstad… autovrij! De zone binnen de R40 wordt tussen 10 en 18 uur afgesloten voor alle gemotoriseerd verkeer. Uitrijden kan uitzonderlijk, maar enkel stapvoets en via de grote verkeersassen. Alle activiteiten vind je in het Zuidpark en op de B401.

TE VOET OF MET DE FIETS

…ben je er in een wip. Er rijden amper auto’s dus het is de ideale dag om eens nieuwe routes te verkennen en andere transportmiddelen uit te proberen. Fietsenstallingen vind je aan het Zuidpark.

Breng je een bezoekje van buiten Gent? Kijk dan of je een fiets kan huren bij de Fietsambassade. Je kan ook met je smartphone een fiets huren bij één van de deelfietsaanbiedersDonkey RepublicDott en Baqme.

MET DE LIJN

…is het fijn. Bus en tram kunnen overal vlot door dus ideaal voor een dagje Gent. Info over het aanbod en tarieven vind je op www.delijn.be

MET DE TREIN

…zoef je tot station Gent Sint-Pieters en neem je vervolgens tramlijn 2 tot aan het Zuidpark. Je kan ook met je smartphone een fiets huren bij één van de deelfietsaanbiedersDonkey RepublicDott en Baqme.

P&R PARKING

…omdat de wagen soms de enige optie is. Parkeer je auto aan de rand van de stad en neem het openbaar vervoer naar het centrum. Het overzicht van alle park-and-rides vind je op stad.gent/park-and-ride.

Tip: parkeer aan de P+R Watersportbaan of P+R Weba-Decathlon en neem een gratis shuttle naar het centrum. Aan de P+R Ledeberg kan je een fiets huren bij één van de deelfietsaanbieders: Donkey RepublicDott en Baqme.

Deel dit bericht

Geplaatst in , ,
Vacature: project lead developer (m/v/x) FTE Battmobility gent developer

Vacature: project lead developer (m/v/x) FTE

VACATURE – Als pionier op het gebied van duurzame elektrische mobiliteit is Batt op zoek naar een getalenteerde en enthousiaste Lead C# Web Developer met expertise in frontend JavaScript-frameworks zoals Angular en een bewezen staat van dienst in het opbouwen van webportalen en het leiden van teams. Een soort van superheld dus. Als Lead C#…

Duurzaam digitaal met de groenste hostingpartner Battmobility

Duurzaam digitaal met de groenste hostingpartner

Battmobility is recent overgeschakeld op een hostingprovider bij het meest milieuvriendelijke serverpark in de Benelux. Wij beseffen maar al te goed dat hosting een sector is die, als het ongecontroleerd blijft groeien, potentieel net zo vervuilend kan worden als de luchtvaart. Daarom hechten wij bijzonder veel waarde aan het ondersteunen van een hostingpartner die zich…

kia EV6 lease elektrisch met Battmobility Battpro

De voordelen van gedeelde elektrische mobiliteit voor bedrijven

In de snel evoluerende wereld van zakelijke mobiliteit worden bedrijven voortdurend geconfronteerd met nieuwe uitdagingen én kansen. Een van de meest opvallende veranderingen van de afgelopen jaren is de opkomst van (gedeelde) elektrische mobiliteit. En zeker nu: sinds 1 juli gelden de fiscale voordelen van hybride niet langer. Steeds meer bedrijven omarmen deze duurzame én…

vacature account manager BattMobility

Vacature: Account manager

Join Battmobility als Accountmanager en versterk ons geweldige team! Battmobility is op zoek naar een krak in klantenrelaties. Ben jij iemand die uitblinkt in het onderhandelen en het bijeenbrengen van verschillende partijen? Heb je een uitgebreid netwerk bij grote bedrijven, projectontwikkelaars of overheidsinstanties? Kun je gestructureerd werken en orde scheppen in chaos?  Dan ben jij…

Vacature: Customer Success Manager

Vacature: Customer Success Manager

Join Battmobility als Customer Success Manager en versterk ons geweldige team! Battmobility is op zoek naar een sociaal beest om ons team te versterken. Ben jij iemand met natuurlijk charisma en een vlotte babbel? Ben je goed in bruggen bouwen en ken je Gent als je broekzak? Kan je planmatig werken en orde in de…

Phaedra van OYO bar leaset een elektrische wagen bij BattMobility en deelt deze in Gent én Sint-Martens-Latem

Phaedra (én haar OYO Bar) rijdt elektrisch met Batt

Phaedra is inwoner van Sint-Martens-Latem én trotse eigenaar van OYO Bar in Gent. Het gemeentelijk magazine liet aan het woord over haar ervaringen met het autodeelsysteem. Phaedra: “Mijn BattMobility-verhaal start in 2018. Ik had toen een wagen nodig voor catering opdrachten, maar ik wilde geen bedrijfswagen aanschaffen. Ik koos toen voor de formule ‘BattFan‘, om…

Elektrische stockwagens bij BattMobiity gent - in stock: peugeot, jeep, hyundai, fiat, volvo, volkswagen

Ontdek onze snel leverbare elektrische wagens in stock

Bij Battmobility hebben we goed nieuws voor iedereen die op zoek is naar een elektrische wagen. Deze maand is het stockmaand bij Batt, wat betekent dat we meer dan 7 modellen direct leverbaar hebben.  Waarom zijn stockwagens zo bijzonder, hoor ik u denken? Wel, we zullen het uitleggen. Stockmaand bij Batt: geen wachttijden Een van…

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Elektrisch rijden en elektrische auto’s winnen wereldwijd steeds meer aan populariteit. Hoewel velen de voordelen en noodzaak van elektrische voertuigen erkennen, zijn er nog steeds mensen die sceptisch staan tegenover deze technologie. 8 misverstanden weerlegd Dit artikel richt zich op het voeren van een effectief gesprek met ‘tegenstanders’ of sceptici van elektrisch rijden en het…

Ken Ackermans Sales en events manager bij autodelen elektrisch BattMobility

Nieuw in ons team: Ken

Sinds vorige week is ons team één straffe Batt’er rijker. Ken Ackermans – Batt gebruiker van het eerste uur – komt ons Sales-team versterken (als sales & project coördinator). Met het groeiend aantal aanvragen voor BattMax.Lease (lease een elektrische wagen en deel deze wanneer je hem niet nodig hebt) door bedrijven en particulieren, was de…

charter_huren_en_delen_greendeal_battmobility_vlaio

BattMobility ondertekent Green Deal Charter ‘Huren en Delen’

Gedeeld gebruik is één van de oplossingen om overconsumptie en overproductie tegen te gaan. Daarom zetten WijDelen vzw en Vlaanderen Circulair hun schouders onder een veldverkenning voor een Green Deal Huren en Delen. Samen willen we ontdekken welke behoeften en kansen er zijn voor huren en delen in Vlaanderen. Dit zowel voor professionelen als particulieren.…