Vacature: Community Manager (m/v/x) 50% FTE

Battmobility is op zoek naar een enthousiaste en aimabele Community Manager om ons vrie wijs team te versterken. Herken je je in onderstaande beschrijving? Contacteer ons dan snel, want je kunt (bijna) meteen starten!

Wat ligt er op de plank?

Als Community Manager bij Battmobility ben je (in nauwe samenwerking met het team) verantwoordelijk voor:

 • nieuwe Batt klanten verwelkomen
 • bestaande klanten contacteren en opvolgen
 • bemiddelen, sociale cohesie optimaliseren
 • netwerk rond voertuigen versterken
 • noden van de klanten capteren
 • klanten attenderen op asociaal gedrag (+ remedieren)
 • startpakket overhandigen bij onboarding
 • organiseren van infoavonden
 • verhalen en beelden verzamelen voor communicatie (web, social, …)
 • social media mee helpen beheren
 • moderatie van Whatsapp groepen (rond de wagens)
 • Batt zichtbaar maken op straatfeesten
 • zelfredzaamheid van klanten verbeteren
 • (soms) testritten begeleiden
 • fierheid en coolheid van klanten aanwakkeren
 • motiveren om buren uit te nodigen bij Batt
 • (af en toe) technische assistentie verlenen (laden, wagen openen met de app, …)
 • BattComminity faciliteren: forum moderatie
 • BattKaterPils kunnen tappen

Wie ben jij?

Ok, ok. Toen we onderstaande nalazen, beseften we ook wel dat niemand zoveel troeven heeft. Alhoewel: kom jij niet in de buurt?

Onze Batt Community Manager is:

 • een zeer sociale account manager
 • actief sturend
 • een goede kenner van Gent en haar wijken
 • toegankelijk
 • vertrouwd met de (openbare) diensten van Gent
 • een bemiddelaar
 • enthousiasmerend
 • flexibel
 • een babbelaar én luisteraar
 • oplossingsgericht en kan zelfstandig werken
 • leert snel bij en is geïnteresseerd in mobiliteit
 • vertrouwd met office omgeving (Google Drive o.a.)
 • analytisch waar nodig
 • je vindt Batt super grappig  (je hebt gevoel voor Batt humor?)
 • in het bezit van een rijbewijs B
 • voorvechter van ecologie, verkeersveiligheid en heeft een softspot voor innovatie
 • bereid tot glijdende uren (ook soms avond/weekend)
 • bereid te werken in Gent
 • Je spreekt uitstekend Nederlands. Engels en Frans zijn een plus maar geen must

Wa krijgde er voor terug?

 • topjob 50% FTE met zeer correcte verloning
 • best colleagues ever (spreek uit: Evva)
 • Veel Flexibiliteit en vertrouwen
 • toegang tot de Batt Vloot (a.k.a 100+ salariswagens 😉 )
 • Wijze teambuildings (écht ze!) en uitstapjes

Solliciteren doe je door een Batt Ass mail te sturen naar chris@battmobility.be. Wat je als bijlages meestuurt, kies je helemaal zelf. We kijken er al naar uit! Solliciteren kan tot 12 juli 2022.

Deel dit bericht

Geplaatst in
Elektrische stockwagens bij BattMobiity gent - in stock: peugeot, jeep, hyundai, fiat, volvo, volkswagen

Ontdek onze snel leverbare elektrische wagens in stock

Bij Battmobility hebben we goed nieuws voor iedereen die op zoek is naar een elektrische wagen. Deze maand is het stockmaand bij Batt, wat betekent dat we meer dan 7 modellen direct leverbaar hebben.  Waarom zijn stockwagens zo bijzonder, hoor ik u denken? Wel, we zullen het uitleggen. Stockmaand bij Batt: geen wachttijden Een van…

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Elektrisch rijden en elektrische auto’s winnen wereldwijd steeds meer aan populariteit. Hoewel velen de voordelen en noodzaak van elektrische voertuigen erkennen, zijn er nog steeds mensen die sceptisch staan tegenover deze technologie. 8 misverstanden weerlegd Dit artikel richt zich op het voeren van een effectief gesprek met ‘tegenstanders’ of sceptici van elektrisch rijden en het…

Ken Ackermans Sales en events manager bij autodelen elektrisch BattMobility

Nieuw in ons team: Ken

Sinds vorige week is ons team één straffe Batt’er rijker. Ken Ackermans – Batt gebruiker van het eerste uur – komt ons Sales-team versterken (als sales & project coördinator). Met het groeiend aantal aanvragen voor BattMax.Lease (lease een elektrische wagen en deel deze wanneer je hem niet nodig hebt) door bedrijven en particulieren, was de…

charter_huren_en_delen_greendeal_battmobility_vlaio

BattMobility ondertekent Green Deal Charter ‘Huren en Delen’

Gedeeld gebruik is één van de oplossingen om overconsumptie en overproductie tegen te gaan. Daarom zetten WijDelen vzw en Vlaanderen Circulair hun schouders onder een veldverkenning voor een Green Deal Huren en Delen. Samen willen we ontdekken welke behoeften en kansen er zijn voor huren en delen in Vlaanderen. Dit zowel voor professionelen als particulieren.…

vacature medewerker street team Battmobility Gent autodelen lease elektrisch

Medewerker Street Team (FT)

BattMobility is op zoek naar een voltijds medewerker (m/v/x) om ons Street Team te versterken. Taken wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot Start: Juli of Augustus…

studentenjob bij Battmobility streetteam onderhoud wassen auto's

Studentenjob – Street Team BattMobility (zomer)

BattMobility is op zoek naar één of meerdere studenten om ons Street Team te versterken. Taken (studentenjob) wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot. Periode: Juli,…

5 tips om beter te laden met een elektrische wagen met Battmobility

Hoe moet ik laden? Hou rekening met deze 5 tips

Laden aan laadpalen is een belangrijk onderdeel van elektrisch rijden. Met deze 5 richtlijnen ben je meteen mee én kom je nooit (meer) in de problemen. Ook voorkom je zo ergernis bij andere gebruikers. 1. Laden is verplicht Het is belangrijk (en verplicht) dat je op de vaste standplaats gaat laden na je reservatie. Zo…

De beste batterij voor een elektrische auto: groot of klein?

De beste batterij voor een elektrische auto: groot of klein?

Wanneer je op zoek bent naar een elektrische auto, kan de grootte van de batterij een belangrijke factor zijn in je keuze. Hoewel het misschien logisch lijkt om te kiezen voor een model met een grotere batterij, is dit niet altijd de beste optie. CO2-voetafdruk van de batterij Een belangrijk aspect om te overwegen bij…

Infoavond Battmobility elektrisch autodelen en leasen - Gent en Sint-amandsberg

Infoavond elektrisch autodelen en leasen in Sint Amandsberg (23/3/23)

Op donderdag 23 maart 2023 (Sint-Amandsberg) organiseert BattMobility een infoavond over elektrische deelmobiliteit. Tijdens de infosessie maak je kennis met: De formules van Battmobility De voordelen van autodelen De voordelen van elektrische rijden De mogelijkheden tot goedkoop leasen van een elektrische wagen De deelwagens in Drongen (en omstreken) Er is ruim mogelijkheid tot vragen en tot de…

infoavond elektrisch autodelen gent drongen mariakerke battmobility - elektrische wagen leasen

Infoavond elektrisch autodelen en leasen in Drongen (9/2/23)

Op donderdag 9 februari 2023 (Drongen) organiseert BattMobility een infoavond over elektrische deelmobiliteit. Tijdens de infosessie maak je kennis met: De formules van Battmobility De voordelen van autodelen De voordelen van elektrische rijden De mogelijkheden tot goedkoop leasen van een elektrische wagen De deelwagens in Drongen (en omstreken) Er is ruim mogelijkheid tot vragen en tot de aanvraag…