BattMobility voor projectontwikkelaars: De Nieuwe Dokken Gent

In Gent is BattMobility al zeer actief als aanbieder, en dus ook hier aan de nieuwe Dokken. Je vindt hier een Volkswagen e-Up en een Renault Zoé. Ook jij kunt hier gebruik van maken!  Je dient je enkel te registeren via www.battmobility.com. Na het ontvangen van je persoonlijke login, kan je via de BattMobility-app je wagen reserveren.

De wagen boeken, simpel!

Een wagen reserveren is heel eenvoudig. Je opent de BattMobility-app (te downloaden via de Google Play Store of de Apple Store), logt in met je persoonlijke gegevens en maakt reservatie aan. Eens je wagen is geboekt, ontgrendel je de wagen met slechts één swipe via de app. Je ontkoppelt de laadkabel en kunt meteen de baan op. Wil je laden onderweg? Geen nood! Via de app van ‘plugsurfing.com’ vind je een laadpaal in je onmiddellijke omgeving. Met de laadpas in je wagen kun je laden waar en wanneer je wil. Plaats je wagen op het einde van je rit terug op zijn vaste parkeerplaats, laad je voertuig op en vergrendel je wagen met de BattMobility-app.

Wat kost het mij?

Je hebt slechts af en toe een wagen nodig? Dan kun je instappen in een BattFan-formule waarbij je een engagement aangaat voor minimum 1 jaar en minstens 75 euro per maand incl. BTW. Het maandelijks bedrag dat je hiervoor neertelt, bepaal je helemaal zelf. Je krijgt toegang tot de volledige vloot voor een voordeeltariefprijs. Alles wat je minder gebruikt dan je maandelijks engagement, schuift onbeperkt op naar de volgende maanden, alles wat je meer gebruikt daar wordt er een toeslag gerekend (die je niet zal worden aangerekend als je je engagement aligneert op je maandelijks gebruik).

Een BattMaxx-formule is interessant als je zelf je 100% elektrische wagen beschikbaar stelt voor de Batt-Community. Je kunt een wagen leasen bij BattMobility of bij een van zijn partners. Je wagen wordt minstens 8 dagen per maand vrijgegeven voor onze Batt-Community (buren, vrienden of collega’s). Telkens je de wagen deelt, krijg je daarvoor een bedrag terug, zo helpen je buren je auto mee af te betalen.

Slechts heel af en toe een wagen nodig? Dan kan je intekenen op de BattFun-formule. Je betaalt enkel een waarborg van  € 275. Je boekt een wagen uit de vloot en betaalt voor een basis-dagtariefprijs of een uurprijs (staat telkens vermeld). Je hoeft dan enkel de wagen te reserveren, ontsluiten, van de laadpaal te koppen en je kan meteen zonder zorgen de baan op!

Waarom Batt worden? 

Wist je dat de gemiddelde wagen meer dan 80% van de tijd stilstaat? Dit is nefast voor het milieu, maar ook voor je portemonnee. De fiets biedt vaak niet het juiste alternatief voor een snelle of verre verplaatsing en het openbaar vervoer is vaak minder flexibel en minder comfortabel. De elektrische deelwagens van BattMobility bieden hiervoor een ecologische oplossing voor elke mobiliteitsbehoefte.

Deel dit bericht

Geplaatst in ,
Elektrische stockwagens bij BattMobiity gent - in stock: peugeot, jeep, hyundai, fiat, volvo, volkswagen

Ontdek onze snel leverbare elektrische wagens in stock

Bij Battmobility hebben we goed nieuws voor iedereen die op zoek is naar een elektrische wagen. Deze maand is het stockmaand bij Batt, wat betekent dat we meer dan 7 modellen direct leverbaar hebben.  Waarom zijn stockwagens zo bijzonder, hoor ik u denken? Wel, we zullen het uitleggen. Stockmaand bij Batt: geen wachttijden Een van…

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Elektrisch rijden en elektrische auto’s winnen wereldwijd steeds meer aan populariteit. Hoewel velen de voordelen en noodzaak van elektrische voertuigen erkennen, zijn er nog steeds mensen die sceptisch staan tegenover deze technologie. 8 misverstanden weerlegd Dit artikel richt zich op het voeren van een effectief gesprek met ‘tegenstanders’ of sceptici van elektrisch rijden en het…

Ken Ackermans Sales en events manager bij autodelen elektrisch BattMobility

Nieuw in ons team: Ken

Sinds vorige week is ons team één straffe Batt’er rijker. Ken Ackermans – Batt gebruiker van het eerste uur – komt ons Sales-team versterken (als sales & project coördinator). Met het groeiend aantal aanvragen voor BattMax.Lease (lease een elektrische wagen en deel deze wanneer je hem niet nodig hebt) door bedrijven en particulieren, was de…

charter_huren_en_delen_greendeal_battmobility_vlaio

BattMobility ondertekent Green Deal Charter ‘Huren en Delen’

Gedeeld gebruik is één van de oplossingen om overconsumptie en overproductie tegen te gaan. Daarom zetten WijDelen vzw en Vlaanderen Circulair hun schouders onder een veldverkenning voor een Green Deal Huren en Delen. Samen willen we ontdekken welke behoeften en kansen er zijn voor huren en delen in Vlaanderen. Dit zowel voor professionelen als particulieren.…

vacature medewerker street team Battmobility Gent autodelen lease elektrisch

Medewerker Street Team (FT)

BattMobility is op zoek naar een voltijds medewerker (m/v/x) om ons Street Team te versterken. Taken wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot Start: Juli of Augustus…

studentenjob bij Battmobility streetteam onderhoud wassen auto's

Studentenjob – Street Team BattMobility (zomer)

BattMobility is op zoek naar één of meerdere studenten om ons Street Team te versterken. Taken (studentenjob) wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot. Periode: Juli,…

5 tips om beter te laden met een elektrische wagen met Battmobility

Hoe moet ik laden? Hou rekening met deze 5 tips

Laden aan laadpalen is een belangrijk onderdeel van elektrisch rijden. Met deze 5 richtlijnen ben je meteen mee én kom je nooit (meer) in de problemen. Ook voorkom je zo ergernis bij andere gebruikers. 1. Laden is verplicht Het is belangrijk (en verplicht) dat je op de vaste standplaats gaat laden na je reservatie. Zo…

De beste batterij voor een elektrische auto: groot of klein?

De beste batterij voor een elektrische auto: groot of klein?

Wanneer je op zoek bent naar een elektrische auto, kan de grootte van de batterij een belangrijke factor zijn in je keuze. Hoewel het misschien logisch lijkt om te kiezen voor een model met een grotere batterij, is dit niet altijd de beste optie. CO2-voetafdruk van de batterij Een belangrijk aspect om te overwegen bij…

Infoavond Battmobility elektrisch autodelen en leasen - Gent en Sint-amandsberg

Infoavond elektrisch autodelen en leasen in Sint Amandsberg (23/3/23)

Op donderdag 23 maart 2023 (Sint-Amandsberg) organiseert BattMobility een infoavond over elektrische deelmobiliteit. Tijdens de infosessie maak je kennis met: De formules van Battmobility De voordelen van autodelen De voordelen van elektrische rijden De mogelijkheden tot goedkoop leasen van een elektrische wagen De deelwagens in Drongen (en omstreken) Er is ruim mogelijkheid tot vragen en tot de…

infoavond elektrisch autodelen gent drongen mariakerke battmobility - elektrische wagen leasen

Infoavond elektrisch autodelen en leasen in Drongen (9/2/23)

Op donderdag 9 februari 2023 (Drongen) organiseert BattMobility een infoavond over elektrische deelmobiliteit. Tijdens de infosessie maak je kennis met: De formules van Battmobility De voordelen van autodelen De voordelen van elektrische rijden De mogelijkheden tot goedkoop leasen van een elektrische wagen De deelwagens in Drongen (en omstreken) Er is ruim mogelijkheid tot vragen en tot de aanvraag…