BattMobility met de buren

Word Batt: overtuig je buren, familie en vrienden

Je wil Batt worden, fantastisch! Maar autodelen kun je natuurlijk niet alleen. Wil je alles uit je wagen halen dan moeten zoveel mogelijk mensen in jouw buurt Batt worden.

Meer mensen betekent meer efficiëntie en een hogere bezettingsgraad. Hoe meer een auto wordt gebruikt, hoe goedkoper hij wordt voor iedereen. Meer mensen betekent eventueel ook ruimte voor nieuwe voertuigen in de buurt een extra ZOE, een Kona om mee naar het containerpark te rijden, een Tesla om op reis te gaan enz.

Bovendien komt er ruimte vrij in jullie buurt. Hoe minder private wagens, hoe minder parkeerplaatsen worden ingenomen.

Battmobiel werkt met twee verschillende formules.

  1. BattMaxx is er voor mensen die hun wagen altijd ter beschikking willen en hem delen wanneer ze hem niet nodig hebben. Je least een wagen en integreert hem in ons deelnetwerk, wanneer de wagen wordt gedeeld, wordt de prijs van je factuur afgetrokken.
  2. BattFan is de ideale formule voor mensen die vaak een wagen nodig hebben, maar voor wie bezit geen vereiste is. In dat geval deel je wagens die al in ons netwerk zitten, of zoek je genoeg mensen om een wagen aan dat netwerk toe te voegen.

Waarom zoek ik delers?

Wanneer je BattMaxx wordt, heb je jouw wagen altijd ter beschikking. Toch wil je waarschijnlijk zoveel mogelijk mensen vinden om je auto mee te delen en zo de kostprijs naar beneden te halen. Zelfs als je in een buurt woont waar al heel wat Batts rondcirkelen, loont het zo de moeite om nieuwe delers te overtuigen.

Wil je Battfan worden en is er nog geen auto in je buurt? Dan ga je best op zoek naar mensen die met jou willen delen. Omdat de hoogst mogelijke efficiëntie niet alleen belangrijk is voor jullie, maar ook voor het milieu mikt Battmobiel op een gebruik van 24 dagen per deelwagen. Vanaf dan plaatsen we een wagen en laadpaal in jouw buurt.

Wij helpen je de buurt te overtuigen

Wanneer je nog geen andere delers hebt, laten we je natuurlijk niet aan je lot over. Samen met jou zorgen we voor een Batt-buurt.

In de eerste plaats zijn we altijd bereid om te bellen of af te spreken om jouw specifieke situatie te bespreken, de mogelijkheden te overlopen en de argumenten voor elektrisch autodelen nog even op een rijtje te zetten.

We sturen je pamfletten en brochures waarmee jij jouw buren kan overtuigen samen met jou een auto te delen. Eventueel gaan we die samen met jou bussen.

Je buurt zit vol met mensen die willen autodelen? Perfect, wij organiseren samen met jou een infosessie om hen en anderen te informeren over Battmobiel.

Nieuwe mensen gevonden? Proficiat! Ben of word je BattMaxx kunnen ze zich inschrijven en meteen met jou delen. Zo niet kiezen jullie het voertuig dat het best bij jullie noden past, en zorgen wij ervoor dat het een plek krijgt in jouw buurt.

Delen met je familie?

Wil graag samen met je gezin, familie of vriendengroep een wagen delen? Fantastisch! Wij komen bij je langs of bellen om de mogelijkheden te overlopen en je deelavontuur kan beginnen.

Deel dit bericht

Elektrische stockwagens bij BattMobiity gent - in stock: peugeot, jeep, hyundai, fiat, volvo, volkswagen

Ontdek onze snel leverbare elektrische wagens in stock

Bij Battmobility hebben we goed nieuws voor iedereen die op zoek is naar een elektrische wagen. Deze maand is het stockmaand bij Batt, wat betekent dat we meer dan 7 modellen direct leverbaar hebben.  Waarom zijn stockwagens zo bijzonder, hoor ik u denken? Wel, we zullen het uitleggen. Stockmaand bij Batt: geen wachttijden Een van…

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Elektrisch rijden en elektrische auto’s winnen wereldwijd steeds meer aan populariteit. Hoewel velen de voordelen en noodzaak van elektrische voertuigen erkennen, zijn er nog steeds mensen die sceptisch staan tegenover deze technologie. 8 misverstanden weerlegd Dit artikel richt zich op het voeren van een effectief gesprek met ‘tegenstanders’ of sceptici van elektrisch rijden en het…

Ken Ackermans Sales en events manager bij autodelen elektrisch BattMobility

Nieuw in ons team: Ken

Sinds vorige week is ons team één straffe Batt’er rijker. Ken Ackermans – Batt gebruiker van het eerste uur – komt ons Sales-team versterken (als sales & project coördinator). Met het groeiend aantal aanvragen voor BattMax.Lease (lease een elektrische wagen en deel deze wanneer je hem niet nodig hebt) door bedrijven en particulieren, was de…

charter_huren_en_delen_greendeal_battmobility_vlaio

BattMobility ondertekent Green Deal Charter ‘Huren en Delen’

Gedeeld gebruik is één van de oplossingen om overconsumptie en overproductie tegen te gaan. Daarom zetten WijDelen vzw en Vlaanderen Circulair hun schouders onder een veldverkenning voor een Green Deal Huren en Delen. Samen willen we ontdekken welke behoeften en kansen er zijn voor huren en delen in Vlaanderen. Dit zowel voor professionelen als particulieren.…

vacature medewerker street team Battmobility Gent autodelen lease elektrisch

Medewerker Street Team (FT)

BattMobility is op zoek naar een voltijds medewerker (m/v/x) om ons Street Team te versterken. Taken wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot Start: Juli of Augustus…

studentenjob bij Battmobility streetteam onderhoud wassen auto's

Studentenjob – Street Team BattMobility (zomer)

BattMobility is op zoek naar één of meerdere studenten om ons Street Team te versterken. Taken (studentenjob) wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot. Periode: Juli,…

5 tips om beter te laden met een elektrische wagen met Battmobility

Hoe moet ik laden? Hou rekening met deze 5 tips

Laden aan laadpalen is een belangrijk onderdeel van elektrisch rijden. Met deze 5 richtlijnen ben je meteen mee én kom je nooit (meer) in de problemen. Ook voorkom je zo ergernis bij andere gebruikers. 1. Laden is verplicht Het is belangrijk (en verplicht) dat je op de vaste standplaats gaat laden na je reservatie. Zo…

De beste batterij voor een elektrische auto: groot of klein?

De beste batterij voor een elektrische auto: groot of klein?

Wanneer je op zoek bent naar een elektrische auto, kan de grootte van de batterij een belangrijke factor zijn in je keuze. Hoewel het misschien logisch lijkt om te kiezen voor een model met een grotere batterij, is dit niet altijd de beste optie. CO2-voetafdruk van de batterij Een belangrijk aspect om te overwegen bij…

Infoavond Battmobility elektrisch autodelen en leasen - Gent en Sint-amandsberg

Infoavond elektrisch autodelen en leasen in Sint Amandsberg (23/3/23)

Op donderdag 23 maart 2023 (Sint-Amandsberg) organiseert BattMobility een infoavond over elektrische deelmobiliteit. Tijdens de infosessie maak je kennis met: De formules van Battmobility De voordelen van autodelen De voordelen van elektrische rijden De mogelijkheden tot goedkoop leasen van een elektrische wagen De deelwagens in Drongen (en omstreken) Er is ruim mogelijkheid tot vragen en tot de…

infoavond elektrisch autodelen gent drongen mariakerke battmobility - elektrische wagen leasen

Infoavond elektrisch autodelen en leasen in Drongen (9/2/23)

Op donderdag 9 februari 2023 (Drongen) organiseert BattMobility een infoavond over elektrische deelmobiliteit. Tijdens de infosessie maak je kennis met: De formules van Battmobility De voordelen van autodelen De voordelen van elektrische rijden De mogelijkheden tot goedkoop leasen van een elektrische wagen De deelwagens in Drongen (en omstreken) Er is ruim mogelijkheid tot vragen en tot de aanvraag…