Autodelen, is dat wel iets voor KMO’s en bedrijven?

Neen, eigenlijk niet. Tenminste niet in de traditionele zin van het woord. Gelukkig is BattMobility veel meer dan ‘een auto delen’. Batt optimaliseert je wagenpark, regelt je administratie en onderhoud én geeft je (werknemers) toegang tot haar hele vloot.

Of u nu een architectenbureau, snelgroeiend tech-bedrijf of productiebedrijf bent, optimale mobiliteit via elektrisch autodelen is eigenlijk voor iedereen interessant. Heeft u het ook al gemerkt dat niet elke werknemer enthousiast wordt van een eigen salariswagen? Of dat je salariswagens wel erg veel stilstaan (en dus veel kosten)?

Altijd de goedkoopste oplossing voor autodelen?

Ja. Door een elektrische wagen te leasen bij BattMobility, bepaal je (als bedrijf) helemaal zelf of u de wagen(s) wilt delen als bedrijf en met wie. Het fijne is dat het je sowieso goedkoper uitkomt én je tegelijkertijd jouw werknemers een mooi extraatje geeft.

Uit welke formules kan ik kiezen als ondernemer?

We zetten even 3 opties op een rijtje: 

1. U kiest ervoor als werkgever om 1 of meerdere elektrische voertuigen te voorzien tijdens (en na) de uren. 

Werknemers kunnen in deze optie de voertuigen ook privé gebruiken op jouw kosten. Hier is een goede berekening van het voordeel alle aard* belangrijk. Naar aantrekkelijkheid van jouw bedrijf als werkgever toe, zal het verschil alvast merkbaar zijn!

2. U kiest ervoor als werkgever om 1 of meerdere elektrische voertuigen te voorzien en geeft deze vrij na werkuren

Zo kunnen werknemers de Batt vloot gebruiken na de uren, op eigen kosten maar tegen een onklopbaar tarief. Ook jouw maandfactuur daalt dan aanzienlijk, aangezien het gebruik van uw werknemers in mindering wordt gebracht van uw maandelijkse lease factuur.

BattMobility stuurt dan aparte facturen; voor de werkgever en naar de werknemer. Het grote voordeel? Gebruiken jouw werknemers BattMobility, dan brengen we de gereden uren in mindering voor de werkgever.**

3. U kiest ervoor als werkgever om 1 of meerdere elektrische voertuigen te voorzien en geeft deze wagens vrij in de BattMobility community wanneer uw bedrijf de wagen niet nodig heeft.

    • In een stedelijke omgeving kan u makkelijk gaan delen met buurtbewoners die de voertuigen ‘s avonds en in het weekend kunnen boeken.
    • Heeft u uw voertuigen niet constant nodig en bent u omringd door andere bedrijven? Waarom deelt u dan ook niet met andere bedrijven? Voordelig voor iedereen en wie weet vloeit er nog business uit voort!

Ook hier stuurt BattMobility dan aparte facturen; voor de werkgever en naar de delers.

1-2-3 start!

Heeft u de ambitie om de aantrekkelijkheid van uw bedrijf te verhogen mét een duurzame missie?  Kiest u bewust voor elektrische deelmobiliteit? Denk er dan aan dat een goede laadinfrastructuur (in de buurt) onontbeerlijk en een duidelijke uitleg essentieel zijn.

Uiteraard ben je hiervoor bij BattMobility aan het goede adres 😉

Maak een afspraak met een Batt medewerker! We helpen je graag op weg.


*Wordt de bedrijfswagen ook in de vrije tijd van de werknemer gebruikt? Denk aan een uitstap naar de zee of boodschappen, dan betekent dit dat de wagen omschreven wordt als voordeel van alle aard. Dat is, een voordeel dat je als bedrijf toekent aan jouw werknemer. Net zoals bvb maaltijdcheques. De belastingen op dit voordeel zijn voor de werknemer maar in ruil daarvoor kan je van de werkgever de bedrijfwagen gebruiken.

**enkel mindering voor werkgever als de werknemers de eigen battmax.lease wagen van de werkgever betalend gebruiken. Niet wanneer de werknemers andere wagens uit de vloot gebruiken (uit onze eigen vloot of van een andere battmax’er)

Elektrische stockwagens bij BattMobiity gent - in stock: peugeot, jeep, hyundai, fiat, volvo, volkswagen

Ontdek onze snel leverbare elektrische wagens in stock

Bij Battmobility hebben we goed nieuws voor iedereen die op zoek is naar een elektrische wagen. Deze maand is het stockmaand bij Batt, wat betekent dat we meer dan 7 modellen direct leverbaar hebben.  Waarom zijn stockwagens zo bijzonder, hoor ik u denken? Wel, we zullen het uitleggen. Stockmaand bij Batt: geen wachttijden Een van…

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Hoe praat ik met iemand die niet in elektrisch rijden ‘gelooft’?

Elektrisch rijden en elektrische auto’s winnen wereldwijd steeds meer aan populariteit. Hoewel velen de voordelen en noodzaak van elektrische voertuigen erkennen, zijn er nog steeds mensen die sceptisch staan tegenover deze technologie. 8 misverstanden weerlegd Dit artikel richt zich op het voeren van een effectief gesprek met ‘tegenstanders’ of sceptici van elektrisch rijden en het…

Ken Ackermans Sales en events manager bij autodelen elektrisch BattMobility

Nieuw in ons team: Ken

Sinds vorige week is ons team één straffe Batt’er rijker. Ken Ackermans – Batt gebruiker van het eerste uur – komt ons Sales-team versterken (als sales & project coördinator). Met het groeiend aantal aanvragen voor BattMax.Lease (lease een elektrische wagen en deel deze wanneer je hem niet nodig hebt) door bedrijven en particulieren, was de…

charter_huren_en_delen_greendeal_battmobility_vlaio

BattMobility ondertekent Green Deal Charter ‘Huren en Delen’

Gedeeld gebruik is één van de oplossingen om overconsumptie en overproductie tegen te gaan. Daarom zetten WijDelen vzw en Vlaanderen Circulair hun schouders onder een veldverkenning voor een Green Deal Huren en Delen. Samen willen we ontdekken welke behoeften en kansen er zijn voor huren en delen in Vlaanderen. Dit zowel voor professionelen als particulieren.…

vacature medewerker street team Battmobility Gent autodelen lease elektrisch

Medewerker Street Team (FT)

BattMobility is op zoek naar een voltijds medewerker (m/v/x) om ons Street Team te versterken. Taken wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot Start: Juli of Augustus…

studentenjob bij Battmobility streetteam onderhoud wassen auto's

Studentenjob – Street Team BattMobility (zomer)

BattMobility is op zoek naar één of meerdere studenten om ons Street Team te versterken. Taken (studentenjob) wassen wagens met bakfiets grondige controle van de wagens wagens ophalen, verplaatsen, laden, keuren etc (bij voorkeur dus in het bezit van een rijbewijs B) Praktisch De planning wordt voorbereid door de verantwoordelijke van de vloot. Periode: Juli,…

5 tips om beter te laden met een elektrische wagen met Battmobility

Hoe moet ik laden? Hou rekening met deze 5 tips

Laden aan laadpalen is een belangrijk onderdeel van elektrisch rijden. Met deze 5 richtlijnen ben je meteen mee én kom je nooit (meer) in de problemen. Ook voorkom je zo ergernis bij andere gebruikers. 1. Laden is verplicht Het is belangrijk (en verplicht) dat je op de vaste standplaats gaat laden na je reservatie. Zo…

De beste batterij voor een elektrische auto: groot of klein?

De beste batterij voor een elektrische auto: groot of klein?

Wanneer je op zoek bent naar een elektrische auto, kan de grootte van de batterij een belangrijke factor zijn in je keuze. Hoewel het misschien logisch lijkt om te kiezen voor een model met een grotere batterij, is dit niet altijd de beste optie. CO2-voetafdruk van de batterij Een belangrijk aspect om te overwegen bij…

Infoavond Battmobility elektrisch autodelen en leasen - Gent en Sint-amandsberg

Infoavond elektrisch autodelen en leasen in Sint Amandsberg (23/3/23)

Op donderdag 23 maart 2023 (Sint-Amandsberg) organiseert BattMobility een infoavond over elektrische deelmobiliteit. Tijdens de infosessie maak je kennis met: De formules van Battmobility De voordelen van autodelen De voordelen van elektrische rijden De mogelijkheden tot goedkoop leasen van een elektrische wagen De deelwagens in Drongen (en omstreken) Er is ruim mogelijkheid tot vragen en tot de…

infoavond elektrisch autodelen gent drongen mariakerke battmobility - elektrische wagen leasen

Infoavond elektrisch autodelen en leasen in Drongen (9/2/23)

Op donderdag 9 februari 2023 (Drongen) organiseert BattMobility een infoavond over elektrische deelmobiliteit. Tijdens de infosessie maak je kennis met: De formules van Battmobility De voordelen van autodelen De voordelen van elektrische rijden De mogelijkheden tot goedkoop leasen van een elektrische wagen De deelwagens in Drongen (en omstreken) Er is ruim mogelijkheid tot vragen en tot de aanvraag…